Salon
Stylizacja włosów to nowoczesna sztuka połączona z pasją, własną koncepcją oraz pełnym profesjonalizmem połączonym ze 100% pewnością w dążeniu do upragnionego celu jakim jest zadowolony klient..


Stylista jest utalentowanym artystą, obdarzonym zmysłem wyczucia oczekiwań swoich klientów. Zespół pracowników swoją pracę traktuje jako wyzwanie, dla którego jest w stanie poświęcić się całkowicie, aby uzyskać to, do czego dąży, czyli satysfakcja, zadowolenie, uśmiech oraz zaufanie klienta.
Styliści Care4Hair są fryzjerami z kilkunastoletnim stażem fryzjerskim, dużym doświadczeniem o nieograniczonych umiejętnościach, które wciąż udoskonalają. Dzięki doświadczeniu i nowoczesnej kreatywności są w stanie zaoferować najnowocześniejsze metody farbowania, strzyżenia wybierane przez włoskich stylistów na określone pory roku, innowacyjne metody trwałego prostowania włosów oraz wiele zabiegów pielęgnacyjnych jak i regenerujących.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z pełnej oferty salonu Care4Hair oraz zapraszamy z korzystania z internetowej możliwości umówienia się na wizytę.
 
Copyright: Care4Hair Renata Bednarek
Tczew ul.Jasia i Małgosi 8b lokal nr 7, tel: (58) 380-01-60

realizacja: mgdesign.pl
Akceptujemy płatności kartąUżywamy wysokiej jakości narzędzi marki Goldwell